Hakkımızda

Hakkımızda


Platin Tur Emlak Inş.Tur.Tic.Ltd Şti  Kurulduktan kısa sure sonra Turizm Bakanlıgından A Grubu Seyehat Acentası Yetki Belgesi Almıstır. TURSAB (Turkiye Seyehat Acentaları Birliği) Lisans No 5900 Socio Turizm www.sociotours.com Olarak Faaliyet Göstermektedir.
 
Tur Operatörleri ile kontak kurulduktan sonra, ‘charter’ uçuslari ile Marmaris,Fethiye, Bodrum,Kusadasi’na müsteri getirmeye basladı. Bunun yanısıra, sahil tatilleri sunan acentamızın Türk Kıyılarında bir çok otelle çalışması vardır. Acentamız, aynı zamanda, round-trip turlarının organizyonu, Mavi yolculuk,Kabin Kiralama,  doğa sporları, kongre – konferans, futbol, golf, kayak, sağlık turizmi ve özel düğün organizyonları yapmaktadır.

 www.platinyatcilik.com

platinyatcilik.com

 
Firmamızın, acenta faaliyetleri yanında,Kendi İmalatımız olan ve Kontratlı olarak Sadece bizde Çalışan Gulet Motoryat ve Sailing Teknler ile calismalarını surdurmektedir.Bunun yaninda Yatcılık Acentası olarakta Faailet gostermektedir www.platinyatcilik.com .Ayrıca İnsaat sektorunde Villa ve Daire yapım satım olarakta Platintur emlak insaat tur tic ltd sti adınyla devam etmektedir Firmamız, yatırımlarını arttırmaya yönelik bir yönetim anlayışı içindedir.
 
Firmamızın araç kiralama hizmetini 1995 yılından beri Dalaman,Fethiye ve Ölüdeniz bölgelerinde sürmektedir.  Bu hizmet, İstanbul şehri ve Atatürk Havalimanı, İzmir şehri ve Adnan Menderes Havalimanı, Antalya şehri ve Antalya Havalimanı, Marmaris, Fethiye, Dalyan ve Dalaman Havaalanı verilmektedir.
 
Platin Tur Emlak Inş.Tur.Tic.Ltd Şti çalışanları, tam bir profosyenellik ile, memleketimize gelen misafirlere güzel ülkemizi en iyi şekilde tanıtmanın görevleri olduğuna inanırlar.
 
Tecrübeli personelimiz, misafirimizin rezervasyon yaptırmasından ülkemizden memnun ayrılmasına kadar bütünlük içinde bir hizmet sunar.
 
IMG_5446 IMG_5447
 
Doğru insan – doğru işte …..
 
Firmamız doğru insanın doğru işte çalıştığına emin olmak ister. Çalışanlarımızda ekip ruhu, müşteri odaklılık, görev tanımına uyma, etkili iletişim, sorumluluk, öğrenmeye gönüllülük, problem çözme yeteneği ve analiz kapasitesi olmalıdır. Firmamızın amacı, maksimum performans ile yüksek kaliteli servis vererek işgücümüzü, kalitemizle birlikte sürekli geliştirmektir.
 
Tatil evleri kiralama konusunda bölgenin ilk ve öncü kuruluşu olmuştur. Bu turizm alanlarinda hızla gelişmesine paralel olarak organizasyonunu ve aktivitelerini geliştirerek, günümüzde alanında uzmanlaşmış personeli ve geniş portföye sahip tatil evleri kiralama,Yatcılık,Otelcilik,İncoming ve Outgoing şirketi olarak hizmet vermekteyiz.
 
IMG_6951 IMG_6859
 
Rezervasyondan transfere,uçak bileti temini, karşılamaya rusça,ingilizce,lehce,almanca,çekce,litvanya,macarca ve turkçe rehberlik hizmetlerinden,otelciliğe kadar tüm tatil hizmetlerini organize eden acentemizin tüm personeli, eşsiz bir tatil geçirmeniz için aralıksız çalışmaktan mutluluk duymaktadır. Sizlere, zevkinize ve tercihlerinize uygun olarak seçeceğiniz tatil seçeneklerinden birinde muhteşem bir tatil dileriz
 
PIC00153.JPG socio tours blue pearl

Bir cevap yazın